Elektromonter linii kablowych

Praca dla Kielczan > Oferty pracy > Elektromonter linii kablowych

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/2425
OBOWIĄZKI:
Układanie linii kablowych SN/Nn, montaż paneli fotowoltaicznych, praca na wysokościach, posadowienie stacji transformatorowych SN/Nn, montaż paneli fotowoltaicznych, montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: praca na wysokościach, posadawianie stacji transformatorowych SN/Nn, montaż paneli fotowoltaicznych, montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne,
Uprawnienia: układanie linii kablowych SN/Nn
Uprawnienia: montaż paneli fotowoltaicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach