Projektant ds. Analiz chłonności i optymalizacji projektów - Architekt

Praca dla Kielczan > Oferty pracy > Projektant ds. Analiz chłonności i optymalizacji projektów - Architekt

Miejsce pracy: Kielce
Zakres obowiązków
  • Tworzenie analiz chłonności działki poprzez zaproponowanie możliwie maksymalnej zabudowy.
  • Umiejętność tworzenia analizy nasłonecznienia i zacieniania dla potencjalnej zabudowy.
  • Diagnoza zagrożeń występujących na analizowanym gruncie.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji rozwiązań.
  • Tworzenie zestawień porównujących koszty różnych rozwiązań projektowych.
  • Bieżąca kontrola cen rynkowych i rozwiązań materiałowych wskazanych w projekcie.
  • Kalkulacja kosztów budowy.
Nasze wymagania
  • Ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Obsługa programu AutoCad.
  • Umiejętność tworzenia rysunków koncepcyjnych – m.in. zagospodarowanie terenu, rzuty kondygnacji.
  • Umiejętność analizy dokumentacji planistycznej (MPZP / warunki zabudowy).
To oferujemy
  • Umowa o pracę w TrustInvestment: z transparentnymi warunkami umowy i możliwością długoterminowej współpracy.
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Możliwość przyuczenia się do zawodu pod okiem doświadczonych specjalistów.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta MultiSport.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Parking dla pracowników.
  • Komfortowe miejsce pracy wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.