Project Manager (dział projektowy)

Praca dla Kielczan > Oferty pracy > Project Manager (dział projektowy)

Miejsce pracy: Kielce
Zakres obowiązków
  • Koordynowanie procesu projektowego inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych - od koncepcji budynku do uzyskania pozwolenia na budowę.
  • Uzyskiwanie pozwolenia na budowę zgodnie z założonym harmonogramem.
  • Analiza projektów i wdrażanie optymalizacji rozwiązań.
  • Prowadzenie budżetu projektowego oraz nadzorowanie harmonogramu projektowego
  • Koordynacja pracy między Inwestorem, biurem projektowym, zleceniobiorcami i gestorem sieci.
  • Raportowanie postępu prac i analiza napotkanych problemów wraz z propozycjami rozwiązań.
Nasze wymagania
  • Mile widziane osoby z Kielc lub okolic.
  • Minimum dwa lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami budowlanymi.
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów i kosztorysów.
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego.
  • Obsługa programu AutoCad.
  • Umiejętność analizy dokumentacji planistycznej (MPZP/warunki zabudowy).
To oferujemy
  • Umowę o pracę w Trust Investment.
  • Ścieżki kariery i awanse wewnętrzne, szkolenia branżowe.
  • Pakiet ubezpieczeń.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę MultiSport.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Komfortowe biuro wraz z parkingiem, wyposażone w nowoczesne narzędzia i technologie.