Pracownik produkcji (m/k)

Praca dla Kielczan > Oferty pracy > Pracownik produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: a0tbI000002zNg8QAE

Zakres obowiązków:

  • ręczna obróbka szkła lub przy użyciu narzędzi,
  • składanie elementów o dużych gabarytach,
  • inne prace produkcyjne: mycie, pakowanie.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6:30 – 14:30 – 22:30),
  • chęć i warunki kondycyjne do pracy fizycznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.
Oferujemy:
  • zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę zlecenie, później umowa o pracę,
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia,
  • pracę zarówno dla Pań jak i dla Panów,
  • dodatek mieszkaniowy dla cudzoziemców w wysokości 450 zł brutto/miesiąc.
www.trenkwalder.pl