Manikiurzystka- stylistka paznokci

Praca dla Kielczan > Oferty pracy > Manikiurzystka- stylistka paznokci

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/1447
OBOWIĄZKI:
Manicure, pedicure, stylizacja paznokci, przedłużanie paznokci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: stylistka paznokci

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku : manicure, pedicure, przedłużanie i stylizacja paznokci. Elastyczny grafik 08.00-16.00 lub 12.00-20.00

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach